Проєкт «Мости солідарності та відновлення: комунікаційна кампанія для звільнених та прифронтових міст»

Дата: 10.06.2024 20:33

ТОВ «Міжнародна комерційна телерадіокомпанія» (ICTV) реалізує проєкт «Мости солідарності та відновлення: комунікаційна кампанія для звільнених та прифронтових міст», що фінансується Міністерством закордонних справ, у справах Співдружності та розвитку Великої Британії.

В рамках Проєкту було відзнято 18 графічних і відео-матеріалів на соціальну значущі теми, наприклад роз’яснення прав громадян та порядку дій у випадку пошкодження майна, мінімальних правил безпеки для збереження життя і здоров’я на деокупованих територіях тощо.

Як правильно зафіксувати знищення особистого майна для отримання компенсації від держави? Відновлення документів.

Як поводитися в умовах замінювання і безпека на деокупованих територіях.

Міфи російської пропаганди про деокуповані території – розвінчання. Як не потрапити в пастку російської пропаганди. Як розпізнати ІПСО.

Які існують програми допомоги з боку держави, міжнародних та неурядових організацій для деокупованих територій (медична, психологічна, освітня, гуманітарна тощо).

Яку допомогу можуть отримати постраждалі від воєнних злочинів: після полону; фізичного і сексуального насильства.

Карта допомоги постраждалим від торгівлі людьми (примусова праця, сексуальна експлуатація, рабство і тд.)
Мінна безпека (як врятувати своє життя від снарядів та мін)

Як подолати паніку (або психологічне здоров’я під час війни)

Евакуація з деокупованих та прифронтових територій (правила евакуації, як де шукати інформацію, якщо немає звʼязку)

Життя у зоні бойових дій (як поводитись під час контрнаступу, правила поведінки у зоні бойових дій, як не нашкодити військовим)

Кібербезпека та звʼязок на окупопованій теріторії (як захистити свої дані, правила кібербезпеки в окупації, де шукати перевірені новини, як встановити звʼязок)

Кібербезпека для дітей (поради для батьків з точки зору психології)

Правила перебування в укритті (що таке укриття, метро як укриття, перебування в укритті з тваринами)

Налаштування телеканалів багатоканальної цифрової телевізійної мережі MX-7

Як правильно заощаджувати електроенергію - правила економії електроенергії

Виснаження під час війни - поради психологів як відновити сили

Тривога під час навчання та шкільні укриття

Мінна безпека (як врятувати своє життя від снарядів та мін)

Можливості для підлітків під час війни - безкоштовне навчання, програми, табори.