Літні терапевтичні групи для дітей

Дата: 11.06.2024 12:19

КУ «Луганський обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Відродження» розпочинає проведення літніх терапевтичних груп для дітей.

- «Майстерня Інновацій. ІТ та ШІ» для дітей віком 12-16 років Спеціалізовані програми спрямовані на ознайомлення дітей з основами інформаційних технологій та штучного інтелекту в доступній та цікавій формі. Діти навчатимуться програмувати, досліджувати можливості ШІ.
- «Творчі майстерні» для дітей віком від 4-8 років.

Програма включає різноманітні заняття з АРТ-терапії, такі як малювання, глино-терапія, музика, танець та театр.

Діти матимуть можливість розвинути свою уяву, самовираження та творчі здібності, творчість та соціальну взаємодію, та розуміння.

Заняття проводяться за адресою: гуманітарний хаб Кремінської міської військової адміністрації в м. Рівне: вул. Кавказька, 9-А, м. Рівне.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, звертайтеся до:
Ел. адреса: centr-vidrodzennya@ukr.net

Телефон: +380665342817 Єршова Олена.