23 червня – День державної служби України

Дата: 23.06.2024 08:17

23 червня в Україні відзначається  День державної служби. Люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу за їхню клопітку роботу. Державні службовці не лише виконують свої обов'язки, а й несуть відповідальність за добробут та майбутнє свого народу! І роблять це за покликанням, демонструючи справжню відданість справі та бажання служити людям! Професія державного службовця — це відповідальна, клопітка та нелегка праця, яка потребує самовідданості та професійності.
Саме на державних службовців покладається велика відповідальність у вмінні реагувати на непрості виклики сьогодення.

Тож, з нагоди дня державної служби, бажаємо всім держслужбовцям  здоров'я, натхнення, невичерпної енергії, витримки від життєвих випробувань, подальшої плідної праці на ниві служіння народу, нових звершень у роботі.

Станично-Луганська селищна військова адміністрація Щастинського району Луганської області