Станично-Луганською селищною військовою адміністрацією виплачено 195 тисяч гривень матеріальної допомоги 13 Захисникам і Захисницям

Дата: 20.06.2024 13:21

Відповідно до Комплексної програми соціального захисту та підтримки ветеранів війни, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України Станично-Луганської селищної територіальної громади Щастинського району Луганської області на 2024-2025 роки, затвердженої розпорядженням начальника селищної військової адміністрації від 01.05.2024 №46 виплачено по 15 тисяч гривень:

-   12 Захисникам та Захисницям України, які беруть/брали безпосередню участь у бойових діях, пов’язаних з повномасштабною військовою агресією рф проти України;

-   на лікування одному військовослужбовцю, який з моменту введення воєнного стану в Україні до його завершення отримав поранення, каліцтва, захворювання внаслідок бойових дій.

Також, на виконання заходів цієї Програми забезпечено подарунками 21 дитину військовослужбовців - мешканців Станично-Луганської селищної територіальної громади.

Детальніше про умови Програми, що діє у Станично-Луганській СВА, можна ознайомитися , за посиланням:

або за телефоном сектору з питань ветеранської політики Станично-Луганської СВА +380667065325