Стань водієм в 12-ій бригаді спеціального призначення «Азов»

Дата: 24.06.2024 09:26

Маєш водійський стаж і категорію C/D/E? Тоді ставай водієм у 12-ій бригаді спеціального призначення «Азов».

У звʼязку з комплектуванням підрозділу бронетехнікою, нам потрібні добровольці, готові опанувати будь-який вид військового транспорту.

Легковик, вантажівка, танковий тягач, бронетранспортер, БМП — самостійно обирай техніку, на якій будеш проходити службу у бригаді.

Наші механіки-водії навчать тебе всім необхідним навичкам і поділяться своїм багаторічним досвідом користування військовою технікою.

Що необхідно від тебе зараз?

Заповнюй анкету на нашому сайті за посиланням https://bit.ly/3zbKsnh. Вказуй у коментарі, що хочеш бути водієм. З тобою зв'яжуться наші рекрутери.

Зроби свій вибір. Ставай водієм в «Азові» і допомагай війську своїми навичками.