У Києві та Кривому Розі оголошено День жалоби

Дата: 09.07.2024 09:27

9 липня оголошено Днем жалоби у Києві та Кривому Розі

У зв’язку з терористичною атакою росії на цивільні об’єкти Києва та Кривого Рогу місцева влада обох міст оголосила 9 липня Днем жалоби.

Про це повідомили міський голова Києва Віталій Кличко та керівник Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул.

Вчора у столиці відбулося руйнування цивільної інфраструктури у 7 районах міста. Було пошкоджено дитячу лікарню, підприємства та житлові забудови.

Попередньо кількість постраждалих внаслідок атаки на Київ зросла до 144 осіб, з них 27 загиблих і 117 поранених.

Внаслідок удару у Кривому Розі є влучання в адміністративну будівлю підприємства. Станом на зараз у місті 10 загиблих і 47 поранених.

Вічна пам’ять усім невинним жертвам цих ворожих обстрілів.