Юнаків та дівчат запрошують на Всеукраїнський вишкіл

Дата: 16.07.2024 10:39

Міністерство молоді та спорту запрошує активну й згуртовану патріотичну молодь у серпні до участі у Всеукраїнському вишколі «Гвардієць».

На тренуванні чекають на українців та українок віком 14 – 17 років.

«Не пропустіть можливість приєднатися до команди «Гвардійців» та стати частиною майбутнього захисників України!» – закликають організатори вишколу.

На учасників та учасниць чекає унікальна програма: навчання стрільби з ПМ, АК; заняття на сучасних динамічних тренажерах БТР-4Е; катання на бронемашині з метанням ПТГ; змагання з пейнтболу, показові виступи кінологів; лекції та зустрічі з воїнами.

Участь безоплатна, але необхідна попередня реєстрація команди. Пройти її можна за телефоном (044)2466235 або за цим посиланням.

Захід реалізовують Міністерство молоді та спорту України спільно з Національна гвардія України та Львівською ОДА.

Запрошуємо юних українців та українок взяти участь у Всеукраїнському вишколі «Гвардієць»!

12-16 серпня 2024 року, Львівська область чекає на кожного!