Новини
19 Листопада, 2024 р., 17:12
В межах реалізації інформаційної кампанії «ОБЕРЕЖНО: МІНИ!» Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України створено наступний відеоролик щодо небезпеки вибухонебезпечних предметів «Знай та пильнуй! Пам’ятайте про правила протимінної безпеки біля водойм на деокупованих територіях»:
19 Листопада, 2024 р., 16:09
19 листопада в місті Києві у межах співпраці Станично-Луганської та Нижньодуванської селищних військових адміністрацій з благодійним фондом «Global Empowerment Mission (GEM)» у партнерстві з «Howard G. Buffett Foundation (HGBF)» внутрішньо переміщені особи з громад Луганщини, які вимушено залишили свої домівки через війну, отримали життєво необхідну продовольчу допомогу — сімейні продуктові набори тривалого зберігання. Ця допомога стала можливою завдяки зусиллям міжнародних благодійних організацій GEM та HGBF.
19 Листопада, 2024 р., 13:00
Війна, що триває вже понад 1000 днів, докорінно змінила українське суспільство, згуртувавши його довкола єдиної мети - перемоги. Громадянське суспільство стало важливою опорою в цій боротьбі: люди по всій країні, незалежно від професій, віку та регіонів, роблять свій внесок у допомогу армії та підтримку тих, хто постраждав від війни.
19 Листопада, 2024 р., 11:06
19 Листопада, 2024 р., 09:40
Особливості призначення допомоги по безробіттю внутрішньо переміщеним особам врегульовані статтею 7 Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб». Нею визначено, що взята на облік внутрішньо переміщена особа, яка не має документів, необхідних для надання статусу безробітного, отримує статус безробітного без вимог, що застосовуються за звичайної процедури. До отримання документів та відомостей про періоди трудової діяльності, заробітну плату (дохід), страховий стаж, допомога по безробіттю таким особам призначається у мінімальному розмірі, встановленому законодавством на випадок безробіття.
19 Листопада, 2024 р., 08:30
Державна служба зайнятості запустила новий цифровий застосунок для пошукачів роботи. Підтримали розробку Польща, Німеччина та Програма розвитку ООН.