05 Грудня, 2021 р., 07:00
Шановні волонтери!
01 Грудня, 2021 р., 09:46
Станично-Луганська селищна військово-цивільна адміністрація запрошує мешканців громади підтримати місцеві друковані засоби масової інформації, а саме - газету "Время" та оформити передплату на розсилку! За більш детальною інформацією звертатися за номером 066-663-1676.
30 Листопада, 2021 р., 15:51
В рамках проведення інформаційної кампанії «16 днів проти насильства» Національною соціальною сервісною службою створений відеоролік «Ми проти насильства» (посилання на сайті Нацсоцслужби: https://nssu.gov.ua/domashnye-nasilstvo/inform_karta).
29 Листопада, 2021 р., 16:25
Станично-Луганська селищна військово-цивільна адміністрація продовжує роботу з партнерськими організаціями щодо відновлення інфраструктури територіальної громади. Так, в рамках підтримки медичних установ, розташованих уздовж лінії розмежування, Міжнародний Комітет Червоного Хреста знову надає допомогу КНП «Станично-Луганська багатопрофільна лікарня» у вигляді ремонтних робіт.
29 Листопада, 2021 р., 11:51
Повідомляємо Вам про офіційне відкриття Макарівського центру реабілітації для дітей з особливими потребами, який знаходиться у Київській області, смт Макарів,  контактний тел. центру: 066 812 18 88.
29 Листопада, 2021 р., 09:18
Заволодіння чужим майном або придбання права на таке майно шляхом обману чи зловживання довірою – шахрайство.
16 Листопада, 2021 р., 15:32
16 листопада 2021 року у смт Станиця Луганська урочисто відкрили відремонтовану будівлю «Дія. Центр» (Центр надання адміністративних та соціальних послуг Станично-Луганської територіальної селищної громади).
09 Листопада, 2021 р., 15:55
За сприянням Міжнародного Комітету Червоного Хреста у КНП «Станично-Луганська багатопрофільна лікарня» розпочато ремонт центрального стерилізаційного відділення та планується проведення ремонту приміщень харчоблока.